Історії лідерства дівчат,

які роблять цінний вклад у процеси миробудування

Без згуртованості не може бути єдності, згодні?

У воєнний час молоді жінки України об’єднуються та наближають перемогу разом. Вони організовують волонтерські рухи, координують постачання гуманітарної допомоги та надають безплатні послуги у різних сферах тим, хто цього потребує.

ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки ООН Жінки в Україні підготували історії лідерства дівчат, які роблять цінний вклад у процеси миробудування.

Марта Ковалець безоплатно надає юридичні консультації.

Юлія Сімачова модерує чат Help Mariupol, через який можна отримати допомогу з будь-яких питань.

Анастасія Назаренко організовує відправки гуманітарної допомоги у Луганську область.

Ганна Рясна допомагає доставляти допомогу на Донеччину.

Анна Гричановська веде Facebook-спільноту та розміщує на своїй Instagram-сторінці актуальну інформацію для україців за кордоном.

Олена Голощапова надає підтримку вимушеним переселенцям, а її ініціатива допомогла обладнати центр тимчасового прихистку.

Дякуємо за вклад у розробку відео головній редаторці видання Гендер в деталях Тамарі Злобіній — у своєму експертному коментарі пані Тамара пояснює, чому лідерство жінок в Україні розвінчує стереотипи щодо участі жінок у миробудові!

Відео розроблено ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки ООН Жінки в Україні в рамках програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.